O Hepa Vitale | Zioła Hepa Vitale

Hepa Vitale to naturalne zioła na wzmocnienie oraz oczyszczenie wątroby i trzustki. Produkowane są przez Farmacia Verde – laboratorium obecne na rynku od 2015 roku.

Wciąż staramy się rozwijać, żeby sprostać oczekiwaniom i wymaganiom naszych klientów. To właśnie Państwo stanowicie dla nas największą motywację do działania i rozwoju. Każdego dnia otrzymujemy pozytywne komentarze, także w prywatnych wiadomościach. To dla nas niesamowicie ważne, bo wiemy, że rozwijamy się we właściwym kierunku.

Wyłącznie ziołowe składniki

W Hepa Vitale stawiamy wyłącznie na ziołowe, naturalne składniki, zapewniając ich najwyższą, jak to tylko możliwe, koncentrację.

Verdelab-ikonaHepa Vitale to zioła, które powstały, aby wpierać pracę wątroby i trzustki. W tym celu opracowaliśmy idealne połączenie ziół takich, jak: babka płesznik, ostropest plamisty oraz czarnuszka siewna. Skomponowano je tak, aby działały komplementarnie, intensywnie, skutecznie, ale też łagodnie. W naszej marce ogromną wagę przykładamy do tego, aby wszystkie wykorzystywane przez nas składniki wyróżniały się najwyższą jakościąmówi Marcin Bielonko, członek zarządu Farmacia Verde

Wykorzystujemy jedynie sprawdzone, naturalne substancje, które realnie i pozytywnie wpływają na pracę wątroby i trzustki. Nawet w dłuższej perspektywie są całkowicie bezpieczne i nie wiążą się z występowaniem skutków ubocznych.

Mówimy NIE chemicznym dodatkom!

W preparatach Hepa Vitale nie znajdziemy chemicznych dodatków takich, jak sztuczne aromaty, barwniki, czy konserwanty. Wszystkie te substancje, choć powszechnie stosowane w przemyśle spożywczym oraz różnego rodzaju ziołach mogą bardzo negatywnie wpływać na nasz organizm oraz samopoczucie. Mogą też obciążać wątrobę. Dlatego dla takich składników nie ma i nie będzie miejsca w naszych preparatach.

Igor MichajlowskiHepa Vitale to bogata kompozycja ziół, które zawierają wiele cennych składników, dzięki czemu pod wieloma względami pozytywnie wpływają na funkcjonowanie całego organizmu. Wspierają pracę wątroby, co powinno zainteresować osoby, które korzystają z używek, odżywiają się niezdrowo, a także przyjmują leki. Poza pozytywnym wpływem na pracę wątroby, produkty Hepa Vitale wspierają trawienie i dostarczają wielu mikroelementówmówi dr n. med. Igor Michajłowski, specjalista dermatolog Clinica Cosmetologica

Naszą misją jest również poszanowanie środowiska. Dlatego podczas produkcji nie powstają szkodliwe odpady, a nasze zioła nie są testowane na zwierzętach.

Jakie są zalety wybrania Hepa Vitale zamiast innych ziół?

  • Hepa Vitale nie zawierają sztucznych aromatów, barwników i konserwantów.
  • Nasze produkty to w pełni naturalne, ziołowe składy.
  • Zioła Hepa Vitale zostały skomponowane tak, aby optymalnie i jak najskuteczniej wspierać pracę wątroby i trzustki – zawierają komplementarne składniki.
  • Hepa Vitale to produkty, które można stosować nawet przewlekle.

Hepa Vitale to najnaturalniejszy i najlepszy wybór dla Twojej wątroby.

Jesteśmy na

nasze aukcje