Jak powinien wyglądać detoks wątroby? Najczęstsze błędy | Zioła Hepa Vitale

Jak powinien wyglądać detoks wątroby? Najczęstsze błędy

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak istotną rolę w dbaniu zdrowie odgrywa oczyszczanie wątroby ziołami. Zioła oczyszczające wątrobę to najlepszy i najnaturalniejszy sposób na usunięcie toksyn z tego właśnie organu. Regularne przeprowadzanie takiej kuracji pozwala na unikniecie wielu nieprzyjemnych dolegliwości, które mogą pojawiać się wraz z upływem lat.

Dlaczego należy wykonywać detox wątroby?

Każdego dnia narażamy wątrobę na negatywny wpływ toksyn. To tu trafiają szkodliwe substancje, których dostarczamy sobie na wiele sposobów. Alkohol, papierosy, duże ilości kawy, fast foody, konserwanty, chemia w żywności, zanieczyszczenia powietrza… Wszystko to powoduje, że w wątrobie odkładają się toksyny. Jednakże chemiczne dodatki znaleźć można nawet w pozornie zdrowych produktach. Warzywa i owoce często spryskiwane są pestycydami. Większość produktów posiada w swoim składzie konserwanty oraz inne sztuczne dodatki. Wszystko to może odkładać się w wątrobie, prowadząc do zaburzeń w jej funkcjonowaniu.

Objawy problemów z wątrobą mogą być różne. Część z nich jest na tyle niecharakterystyczna, że często je ignorujemy. Najczęściej jednak pojawia się dyskomfort po zjedzeniu ciężkiego posiłku, zgaga, wzdęcia, ból brzucha, ogólne osłabienie, świąd skóry, zaburzenia miesiączkowania, obniżenie libido, ginekomastia (przerost piersi u mężczyzn), zaburzenia krzepnięcia oraz obrzęki. To jednak najmniej poważne konsekwencje wynikające z nadmiernego gromadzenia toksyn w wątrobie. Z czasem może bowiem dojść do uszkodzenia organu lub pojawienia się poważnych schorzeń. W ostateczności może okazać się, że konieczny jest przeszczep wątroby. Dlatego tak ważna jest regularna detoksykacja wątroby. W największym stopniu dotyczy to osób znajdujących się w grupie ryzyka: przyjmujących przewlekle silne leki, ale też np. alkoholików. Jednakże kuracja oczyszczająca wątrobę dla każdego powinna być regularnym sposobem na profilaktykę.

Jak przeprowadzić oczyszczanie wątroby z toksyn?

Naturalne oczyszczanie wątroby możemy przeprowadzić na kilka sposobów. Często dyskutowaną metodą jest oczyszczanie wątroby oliwą. Najczęściej trwa ono kilka dni, przez które pijemy tylko mikstury na bazie oleju. Czasem na śniadanie można zjeść coś lekkostrawnego. Zazwyczaj terapia wiąże się z bardzo złym samopoczuciem, biegunką, bólami oraz osłabieniem. Co więcej, jej zwolennicy zaznaczają, że działa ona na kamienie w woreczku żółciowym oraz w wątrobie. Jednocześnie wielu specjalistów twierdzi, że kamienie w wątrobie się nie odkładają. Dlatego też oczyszczanie wątroby olejem jest bardzo kontrowersyjną metodą.

Zioła na oczyszczenie wątroby o wiele skuteczniejszy, a zarazem prostszy sposób na domowy detoks. Nie jest to nagły proces, gdyż kuracja trwa kilka tygodni. Zioła mają neutralny aromat i z powodzeniem mogą zastąpić herbatę. Z ich stosowaniem nie wiąże się żaden dyskomfort. Wręcz przeciwnie! Niemalże natychmiast można odczuć ulgę. Znikają problemy układu trawiennego, jak wzdęcia, bóle brzucha, zgaga i uczucie ciężkości. Co jednak najważniejsze, walczymy z faktycznym problemem, czyli toksynami, które magazynuje wątroba. Oczyszczanie najlepiej wykonać przy pomocy ziołowej mieszanki, która zawiera ostropest plamisty oraz czarnuszkę siewną. Wymieniając skuteczne zioła na wątrobę, ostropest plamisty i czarnuszka siewna to składniki, o których nie sposób nie wspomnieć. Rośliny te skutecznie usuwają niebezpieczne substancje, które znajdują się w wątrobie, a do tego wzmacniają jej komórki. Taki detoks powinny wykonywać zarówno osoby, które już mają pierwsze problem z wątrobą, ale także wszyscy ci, którzy chcą im zapobiec.

Jesteśmy na

nasze aukcje
Poczekaj!
Chcesz rabat 10%?

Jesteśmy pewni, ze nasze produkty są najwyższej jakości i będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Dlatego też, by zachęcić Cię do wypróbowania naszego produktu, którego jakość gwarantujemy, dajemy Ci rabat 10%.
Wpisz poniższy kod podczas zamawiania:
10RABAT2017